Innowacja pedagogiczna

Od stycznia 2017 do stycznia 2019 roku w naszej szkole wdrażana będzie innowacja pedagogiczna „Ze sztuką na ty”. Podejmowane działania będą miały na celu rozwijanie zainteresowań uczniów różnymi dziedzinami sztuki. Podejmowane różnorodne przedsięwzięcia zakładają kształcenie gustów estetycznych przyszłego świadomego odbiorcy dzieła, a także umiejętności twórczych sposobów wyrażania emocji. Metodyka działań w procesie kształcenia obejmuje pięć głównych dziedzin sztuki: teatr, muzykę, czytelnictwo, malarstwo oraz film. Autorkami tej innowacji są nauczycielki języka polskiego oraz historii w naszej szkole: Renata Kurzydło i Małgorzata Gładka. Zachęcamy wszystkich w aktywne włączanie się we wszelkiego typu akcje i happeningi.

Innowacja pedagogiczna „Ze sztuką na ty”

Dzień Teatru – lalkowego

Kolejne weekendowe spotkanie z Krakowem Wyspianski nareszcie poznany